یکی از مسائلی که برای مسافران مخصوصاً مسافرانی که ممکن است چند روزی را در شهر بجنورد سپری کندمهم است، مسئله ی محل اسکان چند روزه می باشد که متاسفانه در شهر بجنورد با کمبود آن مواجه هستیم لذا ساخت واحد های اقامتی در سه تیپ مختلف، در مجموعه خدماتی و رفاهی هدی،این کاستی را رفع کرده و اسکان و آسایش مسافران را به همراه دارد و باعث ماندگاری مسافران در این مسیر خواهد شد. اما پیوند مجتمع خدماتی و رفاهی طلای سفید 2 ، با مرکز خرید و سرگرمی طلای سفید 1، امکان استفاده از توانمند یهای موجود در مجموعه طلای سفید را برای مسافران، به صورت آسان فراهم می آورد.از نکات بارز این پیوند به عنوان یک طرح خلاقانه این است که در این مجموعه امکاناتی فراهم می شود تا با هدایت و جابجایی مسافران مستقر در مجموعه به مرکز خرید و سرگرمی طلای سفید به عنوان قلب اقتصادی آینده شهر بجنورد ، این عزیزان از توانمندی های داخل شهر نیز بهره مند شوند.
معرفی پروژه:
پروژه خدماتی رفاهی وگردشگری هدی واقع در کیلومتر 4 کنارگذر شمالی بجنورد در زمینی با مساحت 108000 متر مربع و با زیر بنایی 24200 متر مربع دارای امکانات ذیل می باشد.
 متل با زیر بنای 3600 متر مربع
 بازارچه صنایع دستی و سوغات با زیر بنای 8000 مترمربع در قالب 150 واحد تجاری بزرگ و کوچک
 رستوران های مدرن و سنتی با زیر بنای 5800 متر مربع
 بخش ورزشی با زیر بنای 2000 متر مربع
 بخش خدمات خودرویی شامل جایگاه سوخت، فروشگاه ، تعمیرگاه، کارواش و... با زیر بنای 3100 متر مربع
 سالن های چند منظوره 1700 متر مربع
 شروع عملیات ساختمانی: سال 1392

کسبه و تولید کنندگان سوغات و صنایع دستی استان از هم اکنون میتوانند نسبت به پر نمودن فرم ثبت نام جهت بهرمند شدن از امکانات شرکت هدی بزرگترین مجتمع خدماتی و توریستی کشور اقدام نماید.
خیابان امام خمینی، جنب اداره پست، دفتر فروش طلای سفید به شماره تلفن 05832720040