تیم جودو طلای سفید کارگران خراسان شمالی قهرمان کشور شدند

94/07/22


بیست و نهمین دوره مسابقات جودوی قهرمانی کارگران کشور با حضور 90 جودوکار از سراسر کشور در شهرستان بجنورد در استان خراسان شمالی برگزار با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
در این دوره از رقابت‌ها که با همکاری هیئت ورزش کارگری، هیئت جودو و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان‌شمالی برگزار شد تیم طلای سفید نماینده خراسان شمالی با ۵ طلا و ۲ برنز به مقام قهرمانی رسید، تیم مازندران با ۲ طلا نایب قهرمان شد و تیم تهران با ۳ نقره و یک برنز به مقام سوم دست یافتند.
در روز دوم و پایانی این مسابقات در وزن ۶۶- کیلو گرم محمد محمدی بریمانلو از خراسان شمالی اول، عباس رستمی از تهران دوم مهدی کیوان پناه از خراسان رضوی و صداقت زاده از سمنان مشترکا سوم شدند. در وزن ۱۰۰- کیلو گرم مجتبی کلانتریان از طلای سفید خراسان شمالی اول، مصطفی نیمروزی از خراسان رضوی دوم، میثم صادق نیا و محسن رضایی هر دو از تهران مشترکاً به مقام سوم دست یافتند.
در روز نخست این رقابت ها نیز نتایج ذیل بدست آمده بود: در وزن ۶۰- کیلو گرم محمد حسین شیخ الاسلامی از مازندران اول، کیوان بهرامی از خوزستان دوم و علی مردانی و مرتضی خاکباز مشترکا مقام سوم٬ وزن ۷۳- کیلوگرم عباس یزدانی از خراسان شمالی اول، مهدی فیضی از خراسان رضوی دوم، سیاوش قمصری و بهادر محرمی مشترکا مقام سوم٬ وزن ۸۱- کیلوگرم الیاس علی اکبری از خراسان شمالی اول، بهزاد محرمی از قزوین دوم ومحمد حسن طالب بگی و امید مطیری مشترکا مقام سوم، وزن ۹۰- کیلو گرم یونس ولی زاده از خراسان شمالی اول، رضا محمد ویسی از تهران دوم، جواد مرادی و سید امید نوری جعفری مشترکا سوم، وزن ۱۰۰+ کیلو گرم مسعود حسن زاده از مازندران اول، محمد بلشلی از تهران دوم، حمید قلی و مسلم نوری مشترکا به مقام سوم دست یافتند. سعید قمی در حاشیه مراسم اختتامیه این مسابقات گفت؛ هدف اصلی از برگزاری این رقابت ها ایجاد روحیه شادی و نشاط در جامعه کارگری و تشویق کارگران به ورزش است که در کنار آن نفرات برتر این رقابت ها به عنوان اعضای تیم ملی جودوی کارگران انتخاب و به مسابقات برون مرزی اعزام خواهند شد.
یادآوری می نماید مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور مسئولین استان خراسان شمالی برگزار و نفرات برتر این مسابقات مبلغ چهار میلیون تومان وجه نقد دریافت کردند.