مشاور ارشد پروژه طلای سفید گفت: مرکز خرید، سرگرمی و اقامتی طلای سفید با...

95/02/31

مشاور ارشد پروژه طلای سفید گفت: مرکز خرید، سرگرمی و اقامتی طلای سفید با 120 هزار مترمربع زیربنا دارای ساختمانی مدرن، تجهیزات به‌روز، معماری فاخر و دلنشین که به عنوان نگینی در مرکز استان خودنمایی می‌کند، با واحدهای تجاری، اداری، شهربازی سرپوشیده، و دنیای اختصاصی بانوان برای خرید، رستوران‌ها، هتل چهار ستاره که در استان نظیر ندارد و بسیاری امکانات دیگر، نمونه شهری کوچک و جزیره‌ای اقتصادی است که می‌تواند روزانه میزبان هزاران نفر باشد.
مهندس اخلاقی پور اظهار داشت: پروژه طلای سفید باهدف تبدیل بجنورد از مسیر و گذرگاه مسافران به مقصد گردشگران ساخته می‌شود که معماری آن می‌تواند 10 ها مسافر را روزانه در استان مستقر کند. صنایع‌دستی و سوغات نیز در این مرکز در دسترس علاقه‌مندان و گردشگران خواهد بود. رونق اقتصادی و سودآوری این پروژه نیز از اهداف این مجموعه به شمار می‌آید که می‌تواند با سود خود جبران هزینه‌های سرمایه‌گذار را داشته باشد.
وی گفت: امیدواریم با همکاری تمامی دست‌اندرکاران و مردم آگاه و متدین استان، شاهد بهره‌برداری از این شهر کوچک در مرکز استان باشیم. نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد نیز در این همایش گفت: علی‌رغم مشکلات مالی که شهرداری با آن‌ها روبه‌رو است، بخش‌های ورزشی، فرهنگی و اجتماعی بازهم موردتوجه ما بوده و برنامه‌های این حوزه در دستور کار مسئولان قرار دارد. رضا فیروزه با نوید آغاز فصل جدیدی از کارها در شهر اظهار داشت: با توجه به موقعیتی که به سبب بودن در مسیر زوار امام رضا (ع) داریم می‌توانیم گردشگری و صنایع‌دستی را برجسته‌تر کنیم.
وی خاطرنشان کرد: برای رفع مشکل اشتغال جوانان باید پروژه‌های مناسبی در دستور کار قرار گیرد که بخش خصوصی آن‌ها را شکل دهد. میراث فرهنگی، شورای شهر و شهرداری نیز از طرح‌هایی که این موارد در آن وجود داشته باشد حمایت می‌کند. ** اسامی برندگان قرعه‌کشی بزرگ‌ترین پیاده‌روی استان در پایان این همایش و پس از اجرا موسیقی‌های زنده، مراسم قرعه‌کشی این همایش انجام شده که اسامی برندگان به شرح ذیل می‌باشد:
برندگان جایزه پک سنتی (صنایع‌دستی): آقای عرفان شاهدجو، آقای مهدی پر، خانم الهام بی بی اعزازی، خانم ناهید الهی، آقای امیرعلی علی آبادی، آقای سید عسگر لنگری، آقای حجت اله غلام زاده ارکانی، خانم بهناز یواحدی، خانم معصومه علی مردانی و آقای عظیم حمیدی نصب. برندگان جایزه بن خرید از مجتمع لاله: خانم عذرا خاکپور طراقی، آقای حسین رمضانی، آقای مهدی اصغری، آقای علی حسینی، آقای حسن سیار، خانم نسرین سبحانی، خانم حلیمه ربانی، آقای علی اصغر ده پنا، خانم اثمر حصاری و خانم زهرا الهامی. برندگان کارت هدیه 50 هزارتومانی: آقای محمد صادق منصوری، آقای مهدی نظری، آقای عرشیا قربانیان، خانم فاطمه عباسی خانی و خانم فاطمه گریوانی.
جایزه ویژه مرکز خرید سرگرمی طلای سفید (خودرو پراید): آقای علی زرین.