حضور مدیریت طلای سفید به عنوان نماینده استان در دیدار با وزیرکشور

95/04/23

وزیر کشور گفت: یکی از مولفه های اصلی اقتصاد مقاومتی بحث حضور پرقدرت و موثر مردم است؛ یعنی پایه اصلی اقتصاد مقاومتی بر مشارکت مردم استوار شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رحمانی فضلی عصر دوشنبه در نشست با سرمایه گذاران، کارآفرینان و فعالان اقتصادی علاقه مند به سرمایه گذاری در استان های منتخب اقتصاد مقاومتی با حضور مسئولان و استانداران آذربایجان شرقی، لرستان و کرمان در وزارت کشور افزود: هر چند ویژگی های درون زایی، برون گرایی، عدالت و دانش محوری جزو ویژگی های دیگر اقتصاد مقاومتی است اما موضوع مشارکت مردم، رکن اصلی است.
وی گفت : در بحث مشارکت در حوزه اقتصادی هم از مشارکت مردم در سطح عموم به عنوان بهره برداران و نیز مصرف کنندگان و تعیین کنندگان به عنوان نقش اصلی از یک سو و از سوی دیگر از مشارکت قشر خاصی که به عنوان تولیدکنندگان، سرمایه گذاران و کارآفرینان هستند برخوردار هستیم.
وزیر کشور ادامه داد: در بحث اقتصاد مقاومتی، توصیه و تاکید رهبری، پیگیری های مجدانه رئیس جمهوری به عنوان یک امر ضروری ، عقلانی و توجیه دار هم در حوزه اقتصادی، سیاسی – امنیتی و هم در مورد نیاز کشور در شرایط کنونی، دولت اقدام به تاسیس قرارگاه مرکزی اقتصاد مقاومتی کرد
شایان ذکر است مدیریت پروژه طلای سفید به عنوان نماینده سرمایه گذاری خراسان شمالی نیز در این جلسه حضور داشتند