احداث هتل 5 ستاره با استانداردهای روز جهت رفع نیاز استان

97/11/8

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد با بیان اینکه پروژه طلای سفید می‌تواند در آینده به یک برند و نماد در استان تبدیل شود، گفت: امیدواریم با بهره‌برداری از این پروژه به عنوان یک مرکز سرگرمی و توریستی، جذب گردشگر و سرمایه به مرکز استان رونق پیدا کند.

مهدی محمدی با ابراز خرسندی از عملکرد سرمایه‌گذار بومی در این پروژه، تصریح کرد: سیاست و دغدغه شورای شهر در دور پنجم نیز حمایت و کمک برای تسریع در به اتمام رساندن و بهره‌برداری از این پروژه است.

ضرورت ساخت هتل پنج ستاره با استانداردهای لازم در استان

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد نیز در خصوص پروژه بزرگ طلای سفید گفت: بهره‌برداری از پروژه‌هایی نظیر طلای سفید و مجتمع تفریحی، توریستی و خدمات در سطح استان موجب توسعه استان می‌شود. بهمن جباری تصریح کرد: ساخت هتل پنج ستاره به منظور رفع کمبودهای استان در زمینه اسکان مسافران و زائران، جذب گردشگران خارجی و داخلی از ضروریات توسعه استان است.
جباری با اشاره به اینکه جلسه‌ای در شهرداری و شورای اسلامی شهر با حضور سرمایه‌گذار، مدیران و مشاور پروژه طلای سفید به منظور ارائه گزارش کار پیشرفت فیزیکی این پروژه برگزار شد، تصریح کرد: گزارش کار از سوی مدیران و مشاور پروژه طلای سفید داده شد و در جهت رفع مشکلات این پروژه تبادل نظر شد. وی افزود: برای تسریع در بهره‌برداری از این پروژه درخواست‌ها و پیشنهادات از سوی سرمایه‌گذار مطرح شد که مقرر شد بعد از بررسی در خصوص آن تصمیم نهایی گرفته شود.

احداث هتل پنج ستاره برای نخستین بار در استان در مجتمع طلای سفید

مدیر عامل مجتمع طلای سفید نیز گفت: برای اولین بار ساخت هتل پنج ستاره با بالاترین استانداردهای مرتبط و هم‌تراز با بهترین هتل‌های کشور در مجموعه مجتمع طلای سفید با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است. احمد معظمی با بیان اینکه بهره‌برداری از هتل پنج ستاره در فراهم سازی زیرساخت‌ها در زمینه‌های مختلف از جمله حوزه خدماتی، رفاهی و اسکان مسافران در استان مؤثر است اظهار کرد: این هتل از امکاناتی مانند: ۱۲۰ تخت شامل اتاق‌های دبل، سیگنال، تویئن و vip و اتاق ماه عسل و همچنین دارای باشگاه ورزشی، استخر، سونا، جکوزی و رستوران مجلل با ظرفیت ۱۲۰۰ نفر برخوردار است.